Na skróty

08.04.2020 Wielkanoc
28.03.2018 Wielkanoc
23.03.2016 Wielkanoc
15.07.2015 Norma ISO 9001:2015

Ochrona danych osobowych

25.05.2018

Szanowni Państwo,

Od dzisiaj do ochrony Państwa danych osobowych stosuje się Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Niniejszą informację wysyłamy w celach informacyjnych.

Posiadacie Państwo szereg praw i gwarancji związanych z przetwarzaniem danych są to między innymi prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo przenoszenia i ograniczenia przetwarzania danych, prawo wprowadzania zmian oraz usunięcia danych - prawa te będą przez DAS Polska bezwzględnie przestrzegane.

Jeżeli, nie zgadzacie się Państwo z naszą oceną niezbędności przetwarzania danych lub macie Państwo inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie skontaktujcie się z naszą jednostką.

 

Prosimy pamiętać, że powierzone przez Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie po to, aby zrealizować usługi świadczone przez naszą jednostkę. Ponadto, dokładamy wszelkich starań aby Państwa dane były należycie przetwarzane, bezpieczne i nie naruszały Państwa praw.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności - klikając w niniejszy link.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu drogą:e-mail, tel. 32 270 05 93 lub kontaktu z wyznaczonym pracownikiem, który obecnie Państwa obsługuje.

 

Administrator danych: DAS Polska Jolanta Baj, ul. Wincentego Pola 16, Gliwice (44-100) administrator@daspolska.com.pl.

Firma Hostingowa: Agnat Sp. z o.o., ul. Gdańska 119, Bydgoszcz (85-022)

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się