Na skróty

28.03.2018 Wielkanoc
23.03.2016 Wielkanoc
15.07.2015 Norma ISO 9001:2015

Teraz stać cię na rozwiązania dostępne dotychczas tylko dla dużych graczy!

29.08.2013

Wkrótce na naszej stronie znajdziecie Państwo szereg szkoleń skierowanych dla pracowników firm produkcyjnych. Nie zapominajmy, że posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie tzw. szczupłego wytwarzania (Lean Manufacturing) to konieczność. Wyszczuplanie procesów produkcyjnych i biznesowych to całościowa strategia dzięki której firmy mogą: zredukować koszty, skrócić czas realizacji zleceń, lepiej wykorzystać zasoby - w tym zarówno ludzi jaki maszyny. Przeszkolony w zakresie "lean" pracownik jest doskonałą inwestycją dla pracodawcy.

Na szkolenia z zakresu "szczupłego wytwarzania" w szczególności zapraszać będziemy pracowników odpowiedzialnych za analizę procesów produkcyjnych i około-produkcyjnych pod kątem możliwości optymalizacji, jak również odpowiedzialnych za wdrażanie metod i narzędzi z zakresu Lean Manufacturing  w obszarze produkcyjnym i około produkcyjnym oraz koordynowanie projektów optymalizacyjnych.

W zależności od Państwa zapotrzebowania szkolenia mogą być realizowane jako otwarte, lub zamknięte. Ponadto oferujemy Państwu możliwość doboru odpowiednich narzędzi z zakresu Lean tak aby stworzyć dla Państwa potrzeb kompleksową ofertę, w której sami Państwo wybieracie tematykę wiodącą szkolenia, ilość godzin jaką chcecie przeznaczyć do każdej z metod optymalizacji produkcji oraz praktyczne przykłady dobrane dla Państwa branży. Szczegóły oferty: +48 506 019 335 lub szkolenia@daspolska.com.pl.

Wszystkich zainteresowanych tematyką lean manufacturing - Zapraszamy.

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się